Targi Kraków

 

DSC_001413 ,14 i  15 listopada odbyły się w Krakowie Targi Enoexpo, Gastrofod i Horeca. Była to niesamowicie wyjątkowa okazja żeby poznać w jednym miejscu wiele ludzi związanych z branżą gastronomiczną i nie tylko. Oczywiście na takim wydarzeniu nie mogło nas zabraknąć szczególnie że oprócz jedzenia na targach była możliwość degustowania również wiele polskich lecz również i zagranicznych win.

Wiele próbowaliśmy i w sumie powiem  ze naprawde jestem zadowolony z poznania naprawde ciekawych produktów polskich. Nie sposób zapamietac wszystkie te pyszności lecz na pewno zapamietamy wspaniałe polskie sery zagrodowe, orzezwiające polskie cydry i soki naturalne, wyjątkowo ciekawe gruzinskie wina winifikowane w anforach i równie wyjątkowe swieze i owocowe wina Polskie odmiany Rondo , Regent czy Solaris.

Wszystko bylo naprawde ciekawe i w przyszłości polecam każdemu zwiedzenie tego miejsca bo w Polsce mamy naprawde  wysmienite produkty tylko trzeba je  niestety dobrze poszukac, a tutaj mamy wszystko jak na dłoni  . Jedyny minus jeśli sie doszukac niestety związany byl  już po upuszczeniu hali – czyli wiecznie zakorkowana Nowohucka 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *